02.04.2014

ITR NA TARGACH ENERGETYCZNYCH AMPER W BRNIE

W dniach 18 – 21 marca 2014 r. w Brnie odbyła się XXII edycja Międzynarodowych Targów Elektrotechniki, Elektroniki, Automatyki, Technologii Komunikacyjnych, Oświetlenia i Technologii Bezpieczeństwa AMPER. Instytut Tele- i Radiotechniczny już po raz trzeci zaprezentował swoją ofertę z zakresu zabezpieczeń elektroenergetycznych, próżniowych komór gaszeniowych, płytek drukowanych oraz powlekania drutów.

Targi AMPER to jedna z większych tego typu imprez w Europie. O prestiżu tych targów świadczą najwięksi wystawcy branżowi z Europy i nie tylko.

Swoje ekspozycje usytuowaliśmy w dwóch pawilonach, jedno na stoisku Stowarzyszenia Elektryków Polskich a drugie u jednego z największych dystrybutorów podzespołów elektronicznych i elektroenergetycznych, firmy ALMETO.

Już teraz możemy uznać wyjazd na targi w Brnie za udany, gdyż właśnie finalizujemy umowę przedstawicielstwa handlowego na terenie Czech i Słowacji na Aparaturę EAZ i sterowniki polowe MUPASZ i MIZAS. Z duża doza prawdopodobieństwa możemy powiedzieć, ze nasze sterowniki będą zabezpieczały obiekty energetyczne w Czechach i na Słowacji. Nasz partner czeski z niecierpliwością czeka na zakończenie prac nad nowym modelem przekładnika prądowego Rogowskiego.

Warto wspomnieć, że przekładnik ten był nominowany do głównej na targów "ZLATY AMPER".

WKRÓTCE ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZDJĘĆ