13.04.2015

DOBIEGŁA KOŃCA MISJA GOSPODARCZA PODCZAS TARGÓW AMPER 2015 W BRNIE

W dniach 24 – 27 marca 2015 r. w Brnie, na terenie Centrum Wystawienniczego BVV /Veletrhy Brno, a.s./, odbyła się XXIII EDYCJA MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW ELEKTROTECHNIKI, ELEKTRONIKI, AUTOMATYKI, TECHNOLOGII KOMUNIKACYJNYCH, OŚWIETLENIA I TECHNOLOGII BEZPIECZEŃSTWA - AMPER.

 

Targi AMPER zaliczają się do najważniejszych imprez targowych w branży elektrotechnicznej i elektronicznej w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. W tym roku w halach wystawienniczych P, F i V, zaprezentowało się 600 wystawców z 22 krajów.

 

Stowarzyszenie Elektryków Polskich we współpracy z organizatorem targów – firmą TERINVEST oraz Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Pradze , już po raz 10-ty zorganizowało wyjazd dla polskich firm na targi AMPER.

Ambasadę RP w Pradze, WPHiI reprezentowali: Radca - Pan Milan Wenit oraz Pan Filip Nowak – Specjalista ds. informacji rynkowej.

 

Instytut Tele- i Radiotechniczny zaprezentował swoje rozwiązania na dwóch stoiskach. Razem ze Stowarzyszeniem elektryków Polskich oraz na stoisku naszego partnera handlowego, czeskiej firmy ALMETO.

 

Na targach AMPER prezentowało się na własnych stoiskach 17 następujących firm polskich :

SEP; BAKS Kazimierz Sielski; BEZPOL Sp. z o.o.; ELTRONIKA Sp. z.o.o.; EMU Sp. z o.o. Sp.k.; EVER Sp. z o.o.; FAMOR SA; International Wire/FORRISIER; MICEL Sp. z.o.o. World Expo; MPL POWER ELEKTRO Sp. z o.o.; POLFER Podzespoły Indukcyjne Sp. z o.o.; REECO; SCR ENERGETYKA HANDEL Sp. z o.o.; TRANSFER MULTISORT ELEKTRONIK Sp. z o.o.; TT PLAST T.FORTUNA, T. BUGAJ SP.J.; WPHiI Ambasady RP w Pradze; WOJNAROWSCY Sp. z o.o.

 

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZDJĘCIOWEJ