05.06.2012

ITR NA KIELECKICH TARGACH PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH PLASTPOL 2012

W dniach od 29.05.2012 do 01.06.2012 odbywały się w Kielcach XVII Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL. Instytut Tele- i Radiotechniczny już po raz czwarty zaprezentował swoją ekspozycję na tej imprezie.

Na Targach Plastpol prezentowane są, bowiem maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw, formy i narzędzia wykorzystywane w branży, tworzywa sztuczne, komponenty, technologie recyklingu oraz zastosowania systemów informatycznych w przetwórstwie tworzyw. Swoje rozwiązania technologiczne oraz gotowe produkty oferują również firmy z branży opakowań z tworzyw sztucznych. Można obejrzeć również całe linie technologiczne i proces przetwórczy produktów.

Również w tej dziedzinie Instytut Tele- i Radiotechniczny ma wiele do powiedzenia. Jesteśmy cenionym na rynku producentem urządzeń do zgrzewania technologią ultradźwiękową. Oferujemy także nawet najbardziej skomplikowane sonotrody do zgrzewarek.

Naszym atutem w tej dziedzinie jest to, że rozwiązania, które oferujemy są ściśle dopasowane do potrzeb klienta. Każdy klient nawet z bardzo trudnym problemem nie pozostanie bez naszej pomocy. Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i zapraszamy w przyszłym roku. Wkrótce odezwiemy się do wszystkich, którzy nawiązali z nami kontakt na stoisku.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęciowej