16.09.2013

ITR NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH ENERGETYKI - ENERGETAB 2013 W BIELSKU BIAŁEJ

Na zakończonych 19 września 2013 r. międzynarodowych targach energetycznych ENERGETAB 2013 swoje najnowsze produkty zaprezentowało 740 wystawców z 18 krajów Europy i Azji.

 

Największe w tej branży w Europie Środkowej targi zgromadziły wystawców którzy starali się pokazać swoje najnowocześniejsze maszyny, urządzenia, aparaty czy technologie służące zwiększeniu niezawodności przesyłania energii elektrycznej oraz podniesieniu efektywności jej wytwarzania i użytkowania.

Z tymi najnowszymi rozwiązaniami postanowiło w tym roku zapoznać się około 21 tys. zwiedzających z kraju i zagranicy. Szczególnie było to widoczne drugiego dnia, gdy nad Szyndzielnią pojawiło się słońce a tłumy zwiedzających pojawiły się w alejkach pośród setek stoisk plenerowych.

Instyt Tele- i Radiotechniczny uczestniczył w targach Energetab już po raz 26. Jak co roku zaprezentowaliśmy wiele ciekawostek z dziedziny zabezpieczeń elektroenergetycznych ale nie tylko. W ramach Priorytetu 1., Działanie 1.3. PO IG, Poddziałanie 1.3.1. mogliśmy zapoznać Państwa z wynikami prac nad projektem pt.: "Opracowanie nowej generacji łączników dla dystrybucji energii elektrycznej średniego napięcia” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, lata 2007-2013.

Wszystkim odwiedzającym nasze stoisko serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęciowej z tego wydarzenia.

 

 

GALERIA ZDJĘCIOWA - KLIKNIJ