Nagrody i wyróżnienia

13.03.2018 SUKCES ITR NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH WYNALAZCZOŚCI, BADAŃ NAUKOWYCH I NOWYCH TECHNOLOGII INNOVA 2018 W WALENCJI

Podczas uroczystej gali, która towarzyszyła ostatniemu dniu Międzynarodowych Targów Wynalazczości, Badań Naukowych i Nowych Technologii INNOVA 2018 w Walencji wręczono nagrody za szczególne osiągniecia dla wynalazczości. ITR za rozwiązanie pt.: ...

Wydarzenia, Nagrody i wyróżnienia

10.05.2017 ITR NA MIĘDZYNARODOWEJ WYSTAWIE WYNALAZKÓW INNOVA BARCELONA

W sobotę 6 maja zakończyły się Międzynarodowe Targi Wynalazczości, Badań Naukowych i Nowych Technologii INNOVA BARCELONA 2017. Była to bardzo udana, profesjonalnie zorganizowana impreza promująca wynalazki z Hiszpanii i wielu innych krajów świata,... Więcej »

Wydarzenia, Nagrody i wyróżnienia
logo elider

06.02.2017 NAGRODA ELIDER DLA INSTYTUTU TELE- I RADIOTECHNICZNEGO

Miło nam poinformować, że na uroczystej gali podczas jubileuszu 15 – lecia miesięcznik Elektro.info na zamku w Gniewie (02.02.2017r.) Instytut Tele- i Radiotechniczny otrzymał nagrodę ELIDER w kategorii „ Polska Myśl Techniczna ” za rodzinę... Więcej »

Nagrody i wyróżnienia, Wydarzenia

16.06.2016 ITR NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH WYNALAZCZOŚCI CONCOURS LEPINE 2016

W niedzielę 8 maja zakończyły się 115 Międzynarodowe Targi Wynalazczości „Concours Lépine” organizowane pod patronatem Prezydenta Francji oraz Prefekta Policji, poświęcone transferowi technologii i wdrażaniu postępu technicznego. PRZEBIEG 115.... Więcej »

Nagrody i wyróżnienia, Wydarzenia

08.04.2016 NAGRODY DLA ITR NA XIX MOSKIEWSKIM SALONIE WYNALAZKÓW I INNOWACYJNYCH TECHNOLOGII „ARCHIMEDES

Instytut Tele- i Radiotechniczny otrzymał złoty i srebrny od jury na XIX Moskiewskim Salonie Wynalazków i Innowacyjnych Technologii „ARCHIMEDES – 2016” za następujące wynalazki : - „System SEM - rodzina modułowych sterowników GSM... Więcej »

Nagrody i wyróżnienia, Wydarzenia

02.12.2015 ITR NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH WYNALAZCZOŚCI, BADAŃ NAUKOWYCH I NOWYCH TECHNOLOGII BRUSSELS INNOVA

W sobotę 21 listopada zakończyły się 64. Światowe Targi „BRUSSELS INNOVA 2015”, poświęcone transferowi technologii i wdrażaniu postępu technicznego. W tegorocznej edycji Targi zgromadziły rozwiązania z 15 krajów świata: Belgii, Chorwacji, Francji,... Więcej »

Wydarzenia, Nagrody i wyróżnienia

02.12.2015 ITR NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH INNOWACYJNOŚCI INOVA CROATIA 2015

W sobotę 7 listopada 2015 zakończyły się Międzynarodowe Targi Wynalazczości INOVA CROATIA. Targi poświęcone są promowaniu innowacyjności w Chorwacji i na skalę międzynarodową. Podczas targów INOVA prezentowane są wynalazki, innowacje i nowe... Więcej »

Nagrody i wyróżnienia, Wydarzenia

02.12.2015 ITR NA BRITISH INVENTION SHOW BIS LONDON 2015

W dniach 21-24 października 2015 w Barbican Exhibition Centre w Londynie odbyła się 15 edycja Międzynarodowych Targów Wynalazczości BIS 2015. W tym roku polska delegacja wzięła udział w targach po raz drugi. Udział polskich wystawców został... Więcej »

Wydarzenia, Nagrody i wyróżnienia

26.02.2015 NAGRODY DLA ITR PODCZAS GIEŁDY WYNALAZKÓW 2015

ITR nagrodzony za wynalazczość przez MNiSW Więcej »

Wydarzenia, Nagrody i wyróżnienia

21.11.2014 NAGRODA W KONKURSIE RACJONALIZATOR ŚWIETOKRZYSKI

Jest nam miło poinformować Państwa, że wynalazek pn.: "Optyczny czujnik wodoru", został uhonorowany nagrodą w konkursie ŚWIĘTOKRZYSKI RACJONALIZATOR". Nad wynalazkiem, wspólnie z Politechniką Świętokrzyską pracowali naukowcy z ITR, dr... Więcej »

Wydarzenia, Nagrody i wyróżnienia

16.10.2014 ITR ZDOBYWCĄ PRESTIŻOWYCH NAGRÓD NA TARGACH INNOWACYJNOŚCI INST TAIPEI 2014

Pragniemy poinformować Państwa , że na tegorocznej, międzynarodowej Wystawie Wynalazków TAIPEI 2014 warszawski Instytut Tele‐ i Radiotechniczny został nagrodzony poniżej pprzedstawionymi nagrodami: za Programowalny sterownik polowy do... Więcej »

Nagrody i wyróżnienia

24.09.2014 ZŁOTA STATUETKA OD PGE - ENERGIA ODNAWIALNA S.A NA TARGACH ENERGETAB 2014

Jest nam miło poinformować Państwa o zdobyciu przez Instytut Tele- i Radiotechniczny złotej statuetki od firmy PGE - ENERGIA ODNAWIALNA S.A. na targach Energetab 2014r. w Bielsku Białej .  Nagrodę odebrał Dyrektor ds. Badawczo -... Więcej »

Nagrody i wyróżnienia

09.04.2014 ZŁOTE MEDALE NA TARGACH WYNALAZCZOŚCI TUNIS`INNOV

Podczas targów wynalazczości TUNIS`INNOV odbył się konkurs wynalazków, na którym zaprezentowaliśmy dwa wynalazki: Programowalny sterownik polowy do inteligentnych sieci elektroenergetycznych  SMART GRID - MUPASZ 710 plus.Wielkolaboratoryjne... Więcej »

Nagrody i wyróżnienia

20.02.2014 DYPLOMY MNISW DLA ITR NA GIEŁDZIE WYNALAZKÓW 2014 W CENTRUM NAUKI KOPERNIK

Podczas uroczystej inauguracji XXI Giełdy Wynalazków, Instytut został uhonorowany dyplomami  Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Prof. Leny Kolarskiej-Bobińskiej za dwa wynalazki nagrodzone na zagranicznych Targach w ubiegłym roku: -... Więcej »

Nagrody i wyróżnienia

01.10.2013 NAGRODA ZESPOŁOWA I STOPNIA PW

Nagroda zespołowa I stopnia dla Prof. nzw. dr hab. Elżbiety Czerosz, dr Mirosława Kozłowskiego, dr Ewy Kowalskiej za udział w pracach zespołu z Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej nagrodzonego Nagrodą Rektora... Więcej »

Nagrody i wyróżnienia

25.07.2013 ITR W REJESTRZE CZYSTSZEJ PRODUKCJI I ODPOWIEDZIALNEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Instytut Tele- i Radiotechniczny od wielu lat przestrzega surowych norm dotyczących czystszej produkcji. Również w tym roku zostaliśmy nagrodzeni dyplomem "Kapituły Polskiego Rejestru Czystszej Produkcji i Odpowiedzialnej Przedsiębiorczości....

Wydarzenia, Nagrody i wyróżnienia

13.06.2013 ITR LAUREATEM PRESTIŻOWEJ NAGRODY " GAZELA BIZNESU 2012"

Jest nam miło poinformować Państwa o zdobyciu przez Instytut Tele- i Radiotechniczny statuetki „Gazela Biznesu 2012”. Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.. Gazela to firma małej lub średniej... Więcej »

Nagrody i wyróżnienia, Wydarzenia

11.06.2013 ITR LAUREATEM MIĘDZYNARODOWEJ NAGRODY "THE APDIC INDUSTRIAL AWARD 2013"

Jest nam miło poinformować Państwa o zdobyciu przez Instytut Tele- i Radiotechniczny międzynarodowej nagrody The APDIC Industrial Award. Wymieniona nagroda przyznana została przez międzynarodową organizację Alloys Phase Diagram International... Więcej »

Wydarzenia, Nagrody i wyróżnienia

10.06.2013 DWA MEDALE DLA ITR NA WYSTAWIE CONCOURS LEPINE W PARYŻU

Zakończyły się 112. Międzynarodowe Targi Wynalazczości „Concours Lépine”, organizowane pod patronatem Prezydenta Francji oraz Prefekta Policji poświęcone transferowi technologii i wdrażaniu postępu technicznego. W tegorocznej edycji targów stoiska... Więcej »

Wydarzenia, Nagrody i wyróżnienia

26.11.2012 ITR ZDOBYWCĄ PRESTIŻOWYCH NAGRÓD NA TARGACH INNOWACYJNOŚCI BRUSSELS INNOVA 2012

Pragniemy poinformować Państwa , że na tegorocznej, międzynarodowej Wystawie Wynalazków Brussels Innova 2012 warszawski Instytut Tele‐ i Radiotechniczny został nagrodzony złotym medalem z wyróżnieniem za "Programowalny Sterownik Polowy Do... Więcej »

Nagrody i wyróżnienia, Wydarzenia

21.09.2012 WYRÓŻNIENIE KOMISJI KONKURSOWEJ NA TARGACH ENERGETAB 2012 ZA MUPASZ 710 PLUS

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że na corocznych Targach Energetab w Bielsku Białej, Instytut Tele- i Radiotechniczny został uhonorowany wyróżnieniem komisji konkursowej za urządzenie MUPASZ 710 PLUS, który stał się hitem...

Nagrody i wyróżnienia

07.03.2012 STATUETKA I DYPLOMY MNISW DLA ITR NA GIEŁDZIE WYNALAZKÓW

Podczas uroczystej inauguracji XIX Giełdy Wynalazków, Instytut został uhonorowany statuetką Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wynalazek pt.: „Wielobiegunowe magnesy trwałe o rozkładzie biegunów w układzie szachownicy i promieniowym...

Nagrody i wyróżnienia

22.11.2011 DESZCZ NAGRÓD DLA ITR NA TARGACH WYNALAZCZOŚCI BRUSSELS INNOVA 2011

Jest nam miło poinformować, że podczas jubileuszowych 60. Targów Wynalazczości, Badań Naukowych i Nowych Technik BRUSSELS INNOVA 2011. Instytut Tele- i Radiotechniczny otrzymał rekordową jak do tej pory liczbę wyróżnień. Złoty medal z... Więcej »

Wydarzenia, Nagrody i wyróżnienia

10.05.2011 ZŁOTO, SREBRO i BRĄZ DLA ITR NA TARGACH WYNALAZCZOŚCI CONCOURS LEPINE 2011 W PARYŻU

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że na corocznej międzynarodowej wystawie wynalazków Concours Lepine w Paryżu, Instytut Tele- i Radiotechniczny został trzykrotnie nagrodzony przez międzynarodowe Jury za wysoki poziom wynalazków. Po... Więcej »

Wydarzenia, Nagrody i wyróżnienia

09.12.2010 Złoty medal i krzyż oficerski w Brukseli dla ITR

Podczas 59 Światowych Targów Wynalazczości, Badań Naukowych i Nowych Technik „Brussel Innova 2010” ITR zdobył dwa prestiżowe odznaczenia. Za wynalazek: „Wielofunkcyjne urządzenie zabezpieczeniowe do pracy w stacjach rozdzielczych sieci kopalnianych... Więcej »

Nagrody i wyróżnienia

24.11.2010 Produkt roku na Targach Energetics w Lublinie

Podczas drugiego dnia targów sektora energetycznego w Lublinie odbywających się w hali Międzynarodowych Targów Lubelskich przyznano nagrody i wyróżnienia najlepszym produktom i stoiskom handlowym. Nagroda w kategorii produktu roku za hybrydowe... Więcej »

Nagrody i wyróżnienia

23.06.2010 Polski Produkt Przyszłości

Podczas finału XIII edycji Konkursu "Polski Produkt Przyszłości" ITR został nagrodzony w kategorii "Wyrób przyszłości w fazie wdrożeniowej",  za swoje najnowsze osiągnięcie tj:  -Sterowniki energetyczne z analizatorem... Więcej »

Nagrody i wyróżnienia

08.03.2010 Wyróżnienia dla ITR za Międzynarodowe Osiągnięcia Wynalazcze na Międzynarodowych Targach i Wystawach Wynalazczości w Pałacu Kultury i Nauki

Instytut Tele- i Radiotechniczny otrzymał nagrody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za Międzynarodowe Osiągnięcia Wynalazcze na Międzynarodowych  Targach i Wystawach Wynalazczości w Pałacu Kultury i Nauki  w postaci  trzech... Więcej »

Nagrody i wyróżnienia

02.09.2009 Medal Prezesa SEP

Podczas kongresu z okazji 90 lecia SEP Instytut Tele- i Radiotechniczny prezentował „Sterownik polowy SN ze zintegrowanymi funkcjami zabezpieczeniowymi, analizy jakości energii i rozszerzonymi funkcjami samotestowania”. Na uroczystości urządzenie... Więcej »

Nagrody i wyróżnienia

01.07.2009 Nagroda dla ITR za najlepszą prezentację w sesjach posterowych na 11 konferencji hiszpańsko-portugalskiej w dziedzinie energetyki

W dniach od 01.07.2009 r. do 04.07.2009 r. w Saragossie w Hiszpanii odbyła się 11 konferencja hiszpańsko-portugalska w dziedzinie energetyki – 11CHLIE – ITR przedstawił dwa referaty dotyczące prac prowadzonych w ramach projektu „Autonomiczna... Więcej »

Nagrody i wyróżnienia

16.06.2009 Znak Promocyjny Izby Gospodarczej Przemysłu Elektrotechnicznego

W dniu 16 czerwca 2009 r. na walnym posiedzeniu Izby Gospodarczej Przemysłu Elektrotechnicznego nasz Instytut został uhonorowany prestiżowym wyróżnieniem IGPE.   Za  serię urządzeń p.n. " Nowa generacja sterowników polowych... Więcej »

Nagrody i wyróżnienia

19.05.2009 Złoty medal Expopower 2009

Podczas trzeciej edycji Międzynarodowych Targów Energetyki EXPOPOWER 2009 w Poznaniu, zaprezentowane  przez Instytut nowe opracowanie zgłoszone jako  ostało wysoko ocenione przez jury i uhonorowane Złotym Medalem MTP Więcej »

Nagrody i wyróżnienia

30.04.2009 Srebrny i brązowy medal na Concours-Lepine 2009

Podczas 108 Międzynarodowych Targów Wynalazczości CONCOURS LEPINE (30.04-10.05.2009) jakie miały miejsce w Paryskim Centrum Wystawienniczym Porte de Versailles, Instytut Tele- i Radiotechniczny odniósł kolejny sukces.  Prezentowane wynalazki... Więcej »

Nagrody i wyróżnienia

23.04.2009 Nominacja do GODŁA ”TERAZ POLSKA"

W wyniku zakończenia przez Branżowe Komisje Ekspertów pierwszego etapu II edycji Konkursu „Teraz Polska” dla Przedsięwzięć Innowacyjnych- ocen eksperckich, zgłoszona przez ITR innowacja p.t.: „Nowa generacja sterowników energetycznych  z... Więcej »

Nagrody i wyróżnienia

10.03.2009 Dyplomy dla ITR na XVI Krajowej Wystawie - Giełdzie Wynalazków Nagrodzonych w 2008 roku na Międzynarodowych Targach Wynalazczości

Podczas "XVI Krajowej Wystawy - Giełdy Wynalazków Nagrodzonych w 2008 roku na Międzynarodowych Targach Wynalazczości", która odbyła się w Muzeum Techniki w Warszawie, Instytut Tele- i Radiotechniczny otrzymał dwa dyplomy za wynalazki :-... Więcej »

Nagrody i wyróżnienia

11.12.2008 Złoty medal dla ITR na IV Międzynarodowych Targach Wynalazków Seulu SIIF 2008

Kolejny sukces pracowników Instytutu Tele- i Radiotechnicznego i kolejne wyróżnienia, tym razem na kontynencie azjatyckim. Innowacyjne na skalę światową opracowanie „Nowa generacja sterowników polowych z analizatorem jakości energii do pracy... Więcej »

Nagrody i wyróżnienia

13.11.2008 Złoty medal i wyróżnienia dla ITR na 57 Międzynarodowych Targów Wynalazczości

W Brukseli  podczas 57 Międzynarodowych Targów Wynalazczości, Badań Naukowych i Nowych Technik "Brussels Innova 2008" (Brussels Eureka), opracowanie zostało bardzo wysoko ocenione przez: międzynarodowe jury i odznaczone Złotym... Więcej »

Nagrody i wyróżnienia

30.04.2008 Srebrny medal dla ITR - Concours Lepine 2008

Na 106. MIĘDZYNARODOWYM SALONIE WYNALAZCZOŚCI w Paryżu, wynalazek „System przełączania zasilań wraz z automatem SZR 7.A1” otrzymał srebrny medal. Więcej »

Nagrody i wyróżnienia

10.03.2008 Wyróżnienie dla ITR "XV Krajowej Wystawie - Giełdzie Wynalazków Nagrodzonych w 2007 roku na Międzynarodowych Targach Wynalazczości"

Podczas "XV Krajowej Wystawy - Giełdy Wynalazków Nagrodzonych w 2007 roku na Międzynarodowych Targach Wynalazczości", która odbyła się w Muzeum Techniki w Warszawie, Instytut Tele- i Radiotechniczny otrzymał wyróżnienie:"Za promocję... Więcej »

Nagrody i wyróżnienia

22.11.2007 Złoty Medal dla ITR na międzynarodowych Targach BRUSSELS EUREKA 2007

"System przełączania zasilań wraz z Automatem SZR 7.A1" został bardzo wysoko oceniony przez jury i otrzymał Złoty Medal na międzynarodowych Targach BRUSSELS EUREKA 2007. Ponadto, Instytut Tele- i Radiotechniczny otrzymał order za... Więcej »

Nagrody i wyróżnienia

30.05.2007 Złoty i brązowy medal dla ITR w Pierwszej Edycji Międzynarodowej Wystawy Wynalazków w Warszawie - IWIS 2007

Na PIERWSZEJ EDYCJI  MIĘDZYNARODOWEJ WYSTAWY WYNALAZKÓW  w Warszawie - IWIS 2007 - prezentowane  przez ITR dwa wynalazki otrzymały następujące medale: "Ultrastabilne niskoszumne termostatowane generatory kwarcowe" -... Więcej »

Nagrody i wyróżnienia

27.04.2007 Srebrny medal dla ITR w Międzynarodowym Salonie Wynalazczości „Concours Lépine 2007"

"Ultrastabilne niskoszumne termostatowane generatory kwarcowe" podczas Międzynarodowego Salonu Wynalazczości „Concours Lépine” w Paryżu zostały wysoko ocenione przez Międzynarodowe Jury oraz otrzymały Srebrny Medal Więcej »

Nagrody i wyróżnienia

27.03.2007 Srebrny medal dla ITR na X Międzynarodowym Salonie Własności Przemysłowej „Archimedes 2007"

„Rodzina zdalnie sterowanych urządzeń zabezpieczeniowych MUPASZ-MiZaS o podwyższonej odporności na zakłócenia elektromagnetyczne” uzyskała srebrny medal podczas X Międzynarodowego Salonu Własności Przemysłowej „Archimedes 2007”, 27-30 marca... Więcej »

Nagrody i wyróżnienia